MOTOROVÉ POSTROJE
FILLO POWER

Motorové postroje pro závěsné létání, které umožňují jednoduchý start do termického letu nebo pohodový vyhlídkový let, jsou po celém světě velmi oblíbené pro svoji jednoduchost, snadnou skladovatelnost a jednoduchou obsluhu.

Naše firma dodává postroje, které jsou vyráběny z kvalitních materiálů a jsou osazeny osvědčenými motory Raket s elektrickým startováním. Elektrické startování umožňuje pohodlné nastartování v průběhu letu, kdy skončí termická aktivita a pilot se potřebuje vrátit na místo startu. Integrovaná plastová palivová nádrž, která je v postroji před motorem je celá zakrytá a nenarušuje aerodynamickou čistotu postroje.

Postroje FILLO POWER prošly od zavedení do výroby náročným letovým testováním v téměř všech provozních podmínkách od zimních vysokohorských terénů, afrických pouštích až po letní létání nad mořem. Při všech testech ukázaly vysokou spolehlivost a technologickou vyzrálost konstrukce.

Postroje FILLO POWER používají naši zákazníci s téměř všemi typy závěsných kluzáků od výcvikových typů až po deskové Atos k plné spokojenosti pilotů. 

© 2022 Letecká škola Vita  | Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky